www.IslamKutuphanesi.com

www.CaferiyolDergisi.org

Kanal D’nin “KAVAK YELLERİ” Rezaleti

Kanal D AKLINI BAŞINA AL, SABRIMIZI TAŞIRMA...

Alo RTÜK 178'i arayın
ve bu ülkede ne işe yaradıklarını sorun lütfen....
 

17.08.2007 tarihli haber


 
Kanal D’de her Perşembe saat 20:30 da yayınlanan Kavak Yelleri Dizisinin dün akşamki bölümünde bir köpeğe isim takmak isterler, adı konusunda bir kararsızlık oluşur ve karakterlerden biri adı Ali olsun der. Bir diğeri Ahmet olsun derken ötekisi ise yok Hüseyin olsun deyince Hüseyin mükemmel isim diyerek Hüseyin ismini takarlar. Ali ve Hüseyin isimlerinin bu memlekette ne kadar saygın bir yere sahip olduğu şüphe götürmez bir gerçektir. Bu isimlerin sahiplerine ve onları sevenlere karşı yapılan bu çirkef sahneyi film diye milyonlara izleten Kanal D yetkililerini ve Film şirketi TİMS Prodüksiyonu şiddetle kınıyoruz...

Kanal D’nin “KAVAK YELLERİ” Rezaleti

Konuyla ilgili Kanal D yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde bize hak verdiklerini ancak bu konunun filmi yapan şirketin sorumluluğunda olduğunu ifade ettiler. Film Şirketi yetkililei ise çok pişkin bir şekilde bize "Siz köpeklere insan ismi takıldığını duymadınız mı? Bu İsim Ahmet te olabilir Mehmette diye cevap verdiler. Peki sayın yetkili, İnsanlar köpek mi ya da köpekler insan mı diye sorduğumuzda ise tamam beyefendi ileteceğim diye cevap veriyor.. 

Kanal D’de her Perşembe saat 20:30 da yayınlanan Kavak Yelleri Dizisinin dün akşamki bölümünde bir köpeğe isim takmak isterler, adı konusunda bir kararsızlık oluşur ve karakterlerden biri adı Ali olsun der. Bir diğeri Ahmet olsun derken ötekisi ise yok Hüseyin olsun deyince Hüseyin mükemmel isim diyerek Hüseyin ismini takarlar.

Ali ve Hüseyin isimlerinin bu memlekette ne kadar saygın bir yere sahip olduğu şüphe götürmez bir gerçektir. Bu isimlerin sahiplerine ve onları sevenlere karşı yapılan bu çirkef sahneyi film diye milyonlara izleten Kanal D yetkililerini ve Film şirketi TİMS Prodüksiyonu şiddetle kınıyoruz. Duyarlı olan herkesin öncelikle yapımcı şirket TİMS PRODÜKSİYON’NUN 282 43 88 nolu telefonuna ve aşağıda verdiğimiz telefonlara tepkilerini koyacaklarını ummaktayız. Bu türden rezaletler bir daha yaşanmasın diye.

 

 

 

Tel : 0 (312) 297 50 00
Toplam Ziyaretçi: 980133
rtuk@rtuk.gov.tr

Alo D Hattı:
0 (212) 478 00 88

Kanal D ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi
0 (212) 478 00 88 Alo D Hattı′na yöneltebilirsiniz...

Kanal D Merkez
Doğan Tv Center
34204/Bağcılar / İstanbul
Telefon : (212) 413 51 11
Faks : (212) 413 55 50

Görüş ve önerileriniz için bizeyazin@kanald.com.tr
adresinede mail atabilirsiniz.